Kedi Kumu Kabı
22 Kasım 2019
Kedi Kumu Paspası
22 Kasım 2019

Kedi Kumu Fiyatları

Kedi kumu kedinize tuvaleti öğretmenin, evde hijyeni sağlamanın ve kötü kokunun giderilmesinin tek yoludur. 5 litrelik torbalar halinde satılmaktadır. Bir kedi için ortalama on beş gün dayanma süresi vardır ve bu süre kumun elenip tekrar kullanılabilmesi özenine bağlıdır. Lavantalı, aloe veralı, sabunlu gibi farklı kokularda çeşitleri mevcuttur. Kedi kumu fiyatları işlevlerine göre oldukça makul seviyelerdedir.

Sizi birçok sorundan kurtaran bir malzemenin daha uzun süre gitmesinin tek yolu iki ile üç günde bir elenerek yeniden kullanılmasıdır. Topaklaşan kısımlar atılacak topaklanmayan kısımlar ise yeniden kullanılabilecektir. 

               Kedi kumu, kedi tuvaleti ile birlikte kullanılmalıdır. Mümkünse kedi kumu kabı elekli türünden seçilmelidir. Farklı bir kedi kumu kabı alınması takdirde ek olarak evcil hayvan dükkanınızdan kedi kumu eleği talep etmeniz gerekmekte. Elek sayesinde kedi kumlarının topaklaşan kısımları seçebilmekte ve kalanını tekrar kullanabilmektedir. Kedi kumu fiyatı diye bir şey düşünmenize gerek kalmadan çok daha ucuza hijyeni sağlamanızı mümkün kılmaktadır. Kedinizle ip yumağı oyununa kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.