Kedi Kumu Fiyatları
22 Kasım 2019
Kedi Kumu En Ucuz
22 Kasım 2019

Kedi Kumu Paspası

Kedi kumu paspası genelde kedi kumu kabı denilen kedinizin tuvaletinin hemen önünde bulunan plastik veya kauçuk malzemeden üretilmiş bir üründür. Kediniz tuvaletini yaptıktan sonra kabından ayrılırken kedinizin patisine yapışmış olan kedi kumunun ev içerisinde dağılmasının önüne geçmek için kullanılır. Kedi kumu kabı kapısının hemen önünde konumlandırılması tavsiye edilir. Hijyen ve sağlık için bu tür paspasların kullanımı zorunlu gibidir. Kedinin evin içinde dolaşmasıyla kumunda her yere dağılması olasılığının önüne bu şekilde geçebilirsiniz.

              Kedi kumu paspası değişik renk ve modellerde üretilmektedir. Paspaslar da en çok kullanılan modeller pati desenli kedi paspası ve elekli kedi tuvalet önü paspası modelleridir. Elekli kedi kumu paspası kedi kumlarının tekrardan kullanılmasına olanak sağlayan bir tasarıma sahiptir.

Böylece hem hijyenik hem de tasarruflu bir model elde etmiş olursunuz. Bir kısım paspaslar yapışkanlı bir sisteme sahiptir ve daha fazla kumu kendilerinde toplamayı başarırlar. Bunların fiyatı diğerlerine göre biraz daha yüksektir. Paspas kedi sahipleri açısından zorunlu bir malzeme olarak göze çarpmaktadır.