ROYAL FELES HAKKINDA

Royal Feles, bir MB Holding şirketi olan İnper Perlit İnş. San. Tic. Ltd. Şti. markasıdır. Royal Feles, ayrıcalıkları yüksek ve kaliteli kedi kumu üreten bir firma olarak dünya pazarına ürünlerini sunmuştur. Yürüttüğü ve güçlü yatırımlar yaptığı Ar-Ge çalışmalarını 2019 yılında Royal Feles unvanıyla ticarileştiren firma, paketinden lojistiğine, üretiminden dijital platform yatırımlarına, kalite sertifikasyonlarından personellerine kadar titiz bir çalışma sürdürmektedir.

Firmanın vizyonu da misyonu da, en kaliteli ürünü üretmek, en hızlı lojistik çözümleriyle dünyaya ve siz değerli müşteri/iş partnerlerimize ulaştırmak, kısa ve sağlam adımlar doğrultusunda dünyanın en güvenilir 5 markası arasında yer almaktır.

Bize duyduğunuz bu güven neticesinde dünya pazarına sunduğumuz ürünlerimizi tercih ettiğiniz için teşekkürlerimizi sunarız.

parallax background
22 Kasım 2019

Kedi Kumu Hakkında Her şey?

Kedi kumları evcil hayvan sahiplerinin vazgeçilmezleri arasındadır. Hayvan bakımının getirdiği en önemli problem olan hijyen, tuvalet ve koku sorununu gidermeye yardımcı olmaktadırlar. Çeşitleri bakımından doğal ve […]
22 Kasım 2019

Kedi Kumu Çeşitleri Nelerdir?

Kedi tuvaletinde önemli rol oynayan kedi kumu temel olarak iki şekilde elde edilmektedir: Doğal olan ve Doğal olmayan. Bunlarda kendi aralarında çeşitlere ayrılmaktadır.  Doğal kedi kumu […]
22 Kasım 2019

Kedi Kumu Nasıl Temizlenir?

Kediler oldukça titiz hayvanlardır, pis kumdan rahatsız olabilirler ve sağlıkları bozulabilir. Bu da kedinizin tuvaletini dışarıya yapmasına sebep olur. Kedi kumunu en fazla iki güne bir […]
22 Kasım 2019

Kedi Kumu Seçerken Dikkat!

Kedilerimizin tuvalet ihtiyaçlarını karşılarken bize hijyen ve koku önleyici faydalar sağlayan malzeme kedi kumu olarak bilinmektedir. Değişik koku ve çeşitlerde piyasada satılmaktadır. Temel olarak doğal ve […]

NEDEN ROYAL FELES?

Royal Feles; Bir MB Holding kuruluşu olan Inper Perlit İnş. San. Tic. Ltd. Şti.’nin alt markası olarak kedi kumu üretimiyle sektöre giriş yapmıştır. Üretim tesisleri ve güvenli tüketime dair gereken tüm sertifikaları edinen ürünlerimiz, pazarda bilindik markalara oranla birçok önemli ayrıcalıklara sahiptir.

Royal Feles ürünleri; Türkiye'nin yanı sıra tüm dünya pazarında raflardaki yerini alarak Avrupa Standartlarında ve kaliteden ödün vermeden piyasaya giriş yapmıştır. Sektörün ihtiyaçlarına yönelik hareket ederek, markayı tercih eden tüm tüketicilerden aldığı geri bildirimleri ön planda tutarak üretim yapan Royal Feles en iyiyi yapmak için Ar-Ge ve pazar araştırmalarını her geçen gün arttırmaktadır.

Global pazarda güvenilir bir marka değeri oluşturmayı vizyon edinen Royal Feles, ilk aşamada Portakal, Marsilya, Lavanta, Kokusuz ve Bebek Pudrası ürünleriyle, raflardaki yerini almıştır.